Rada píšem ...

,,Niekedy som si myslela, že zmyslom života je dosahovanie cieľov, mať úspechy, hnať sa za peniazmi, ale teraz viem, že zmyslom života je žiť len jednoduchý obyčajný život, robiť čo ma baví, byť zdravá a hlavne zo všetkého najviac každý deň ďakovať Bohu za to, že mi ukázal tu správnu cestu. Nebuďme zúfalí, že do nášho života vstúpi kríž – starosti, choroby… , lebo môže to znamenať aj niečo iné, niečo nové. Dnes viem, že ten kríž, bol na to, aby som sa obrátila. Ďakujem za talent, ktorý som dostala a som rada, že ním môžem potešiť celé nebo a tiež aj ľudské srdcia.

A tak postupne vzniká tretia kniha o tom ako silne Boh zapôsobil v mojom živote, o láske ktorá nie je ľudská o zázraku z uzdravenia, o depresii a úzkosti, o tom ako sa mi zmenili hodnoty …

…………..info o knihe čoskoro 

(Upozorňujem, že moja prvá a druh=a kniha vznikla ešte pred mojím obrátením a je tam množstvo vecí, s ktorými sa už nestotožňujem)

Moja prvá kniha vyšla v roku 2018 pod názvom  UVEDOMENIE SA .

V knihe – Uvedomenie Sa – opisujem svoje pred, po-súťažné obdobie, vlastné uvedomenie a sebapremenu.
Svoje poznatky som uviedla do svojej praxe. Uvedomením sa a bez akéhokoľvek obmedzovania a odporu som schudla vyše 20 kg. Svoje vlastné skúsenosti som zaviedla aj pre svojich klientov, ktorých príbehy som uverejnila v tejto knihe.
V knihe čitateľ nenájde konkrétne jedálničky ani tréningové plány, pretože každý človek je iný a mal by sám prísť na to čo je preňho vhodné. Práve tým, že v knihe píšem o témach, ktoré pôsobia negatívne na ľudské telo, sa čitateľ dokáže zamyslieť, vrátiť sa k základom a zistiť, kde je podstata jeho problémov.

„Dôležité je nastaviť myseľ a riadiť sa svojim skutočným pocitom. „

Druhá kniha vyšla v roku 2019 pod názvom VŠETKO JE V PORIADKU.

Táto kniha vám pomôže oslobodiť sa a kráčať životom s ľahkosťou a pokojom.
V tejto knihe vás prevediem cestou, ktorou som si sama prešla. Uvedomila som si, že najdôležitejšie je to, čo prežívame vo svojom vnútri a aký postoj k životným situáciám zaujmeme. Žiť jednoducho a v prítomnosti je pre nás ten najprirodzenejší spôsob, ako dosiahnuť trvalo udržateľnú zmenu prakticky v akejkoľvek oblasti. Životné situácie sa proste dejú, tie neovplyvníme, ale zakaždým sa môžeme rozhodnúť, ako na ne zareagujeme. To sa následne odráža na tom, ako sa cítime vo vnútri aj navonok.
Ak nie sme spokojní so svojím zovňajškom, nazrime najskôr do svojho vnútra. Stačí sa len upokojiť. Zmeniť postoj a vymeniť úzkosť a trápenie za šťastie a radosť zo života.


Človek žije, život plynie.
Všetko je v poriadku a dokonalé také, aké je.

“Nie je dôležité, čo sa nám v živote deje, ale to, aký postoj k tomu zaujmeme.“

Scroll to Top